“Biznes mühiti və Beynəlxalq reytinqlər üzrə Komissiya”nın “Korporativ idarəetmə, investisiyalar, investorların maraqlarının qorunması, biznes etikası və korporativ sosial məsuliyyət” İşçi qrupunun 22 dekabr 2020-ci il saat 11:00-da “Zoom” onlayn platforması vasitəsilə növbəti iclası keçirilmişdir.
İclasda Doing Business 2020 Hesabatında İşçi qrupuna həvalə edilmiş indikator üzrə görülmüş, həmçinin hesabatın növbəti nəşrinin yayımlanmasınadək görülməsi nəzərdə tutulan işlərin, habelə İşçi qrupunun 2021-ci il üçün fəaliyyət planının layihəsinin müzakirəsi keçirilmişdir.

The next meeting of the Working Group on "Corporate Governance, Investments, Investor Protection, Business Ethics and Corporate Social Responsibility" of the Commission on Business Environment and International Ratings was held on December 22, 2020, at 11:00 through the online platform "Zoom".
The meeting discussed the work done on the indicator assigned to the Working Group in the Doing Business 2020 Report and the work to be done before the publication of the next edition of the report, as well as the draft action plan of the Working Group for 2021.
In addition, the sides exchanged views on the issues to be discussed at the next meeting of the Working Group.