Başlama vaxtı: 06.10.2021 15:00
Biznes Mühiti və Beynəlxalq Reytinqlər üzrə Komissiyanın “Sərhəddə ticarət” işçi qrupunun 21 sentyabr tarixli iclasının 11 nömrəli protokolunun qərarının icrası məqsədilə “e-Pəncərə” (e-Window) sisteminin tətbiqi ilə əlaqədar aidiyyəti dövlət qurumlarının iştirakı ilə 6 oktyabr 2021-ci il saat 15:00-da video-konfransın keçirilməsi nəzərdə tutulmuşdur.
İclasda “e-Pəncərə” (e-Window) sisteminin tətbiqi, infrastrukturun yaradılması, qanunvericiliyin formalaşdırılması və bu istiqamətdə atılacaq növbəti addımlar barədə məlumatlar veriləcəkdir.

Start date: 06.10.2021 15:00
The upcoming meeting with the participation of relevant government agencies about the application of the “e-Window” system in order to implement the decision of the working group on “Trading across borders” of the Commission on Business Environment and İnternational Ratings Protocol No. 11 dated September 21 is scheduled to hold a video conference on October 6, 2021, at 15 pm.
At the meeting, information will be provided on the application of the “e-Window” System, the creation of infrastructure, the formation of legislation and the next steps to be taken in this direction.